Otváracia doba

Po-Ne: 8.00-21.00

ACCESS ENERGETIC FACELIFT ™ je skvelý spôsob ako omladiť a zvrátiť proces starnutia na tvári a podobné účinky má na celom tele. Access Facelift ™ pracuje s energiou, ktorá smeruje do každej bunky tela, aby ich obnovila, oživila a omladila. Omladzuje sa nielen tvár, ale i každá bunka v tele, prísun energie smeruje do každého orgánu. Ide o úžasný proces, ktorý vyhladzuje, napína a omladzuje tvár a telo. Ľudia, ktorí absolvovali tieto terapie majú viac energie, oveľa uvoľnenejší a žiarivejší vzhľad v očiach i na tvári, vyzerajú mladšie, majú menej vrások, hladšiu, jasnejšiu a pevnejšiu pokožku, miznú opuchy, je možné, že sa spevní aj zadok a prsia. Mení sa aj vzhľad jaziev a pigmentácie, menej viditeľné žilky.

Pravidelným prijímaním telesného procesu Access Facelift budete pozorovať viditeľné zmeny. Počas sedení sa používajú aj verbálne procesy, ktoré pomáhajú meniť náš postoj k sebe samému, aj k vlastnému telu. Tak, aby ste si pre seba vyberali sebadôveru, vnútornú spokojnosť, ľahkosť, krásu a v neposlednom rade zdravie.
 

Táto terapia je vhodná pre každého kto chce alternatívne riešenie pre svoje telo. Mnohým sa po procese zlepšil aj celkový zdravotný stav. Táto technika obnovuje prirodzený tok energie v tele. Uľahčuje uvoľnenie energetických dráh a uvoľňuje stagnácie spôsobené najmä emóciami, traumou a dlhodobým stresom. S energiou tečúcou do tela sa svaly začínajú uvoľňovať a koža začína mladnúť.

Pri tejto terapii si teda doprajete relaxáciu na masážnom lehátku a nemusíte nič robiť len prijímať jemné dotyky terapeuta v oblasti hornej časti tela (tvár, krk, dekolt), ktoré sa vykonávajú špeciálnym postupom a kombináciami.


Čo si klienti všimli sami na sebe a čo si všimli na nich iní ľudia?
– Výrazné zredukovanie vrások
– Sviežejší výraz tváre
– Spevnené tvárové svaly a zlepšená tonizácia pokožky
– Hojenie jaziev

A bez čoho sa zaobídete?
– Žiadny chirurgický zákrok
– Žiadne injekcie
– Žiadny čas na zahojenie
– Žiadne tvárové cvičenie
– Žiadne špeciálne  krémy na vrásky a sviežu pleť
– Žiadne zdĺhavé konzultácie a žiadne riziko

Cena/Trvanie  :  50eur /60-90min

Tu môžete vidieť rozdiel po jednej terapii či zmeny na tele.