Otváracia doba

Po-Ne: 8.00-21.00

Tantra masáž je jedinečný rituál, ktorý si stále častejšie získava obľubu stále väčšieho počtu ľudí. Má mimoriadny vplyv na naše telo a myseľ. Inšpiruje, lieči a transformuje na mnohých rovinách. Jedná sa o starostlivo prepracovaný postup, ktorý zahrňuje prvky z tantry, taoizmu, klasickej a thajskej masáže a prácu s energiou. Vďaka láskyplnému dotyku, úplnej prítomnosti dávajúceho a metódam pre zvýšenie životnej sily regeneruje naše telo a osviežuje myseľ. Taktiež pomáha rozpúšťať hamblivosť a podporuje sebaprijatie, napomáha liečiť choroby tela a duše, traumy, emočné bloky a depresie. Prináša nové možnosti prežívania vlastnej sexuality. Tantra masáž je vhodná pre mužov, ženy a páry…..

 

Z pohľadu človeka, ktorý na tantrickú masáž príde zo zvedavosti a o tantrickom učení má len útržkovité informácie, je zásadným rozdielom medzi klasickou a tantrickou masážou úplná nahota. Hoci tantrici berú nahotu ako základnú ľudskú prirodzenosť, uznávajú, že nie každému musí byť príjemná a preto má klient možnosť rozhodnúť sa, kde sú jeho hranice. Masér má voči rozhodnutiu klienta absolútny rešpekt – ten je totiž hlavným pravidlom tantry.

Pred začatím masáže vysvetlí masér klientovi, o čo pri masáži ide, ako bude prebiehať a dohodne si s ním zámer masáže i hranice, za ktoré klient nie je ochotný ísť.

Súčasťou tantra masáže sú rôzne druhy dotykov, od jemných až po dynamické. Zažijete masáž hlavy a uší, omývanie horúcimi ručníkmi, masáž teplými vonnými olejmi, períčkami, kožušinkami…. to všetko za zvuku príjemnej hudby, v kľudnom a nerušenom prostredí. V štúdiu je k dispozícii sprcha, uteráky, župan a šálka lahodného čaju.

Ceny Tantra masáží :

Pre mužov:
Ochutnávka Tantra masáže : 100 EUR/60min
Klasická Tantra masáž : 130 EUR/90min
Tantra masáž Exclusive : 160 EUR/120min

Pre ženy:
Ochutnávka Tantra masáže : 130 EUR/90min

Možnosť aj párovej masáže!